Apartamenty Waryńskiego

Apartamenty Magnolia

Dlaczego warto z nami kupić ?

Najczęściej zadawane pytania

opis inwestycji

Inwestycja zakończona wszystkie mieszkania sprzedane,

Apartamenty Waryńskiego to nowoczesny budynek  o strukturze i układzie mieszkań dopasowanym do oczekiwań osób chcących zamieszkać w centrum miasta nie rezygnując z wszelkich udogodnień nowego budownictwa  i ciekawego designu.

Strona internetowa inwestycji:

www.apartamentywarynskiego.pl

W 4 piętrowym kameralnym budynku z windą  znajdzie się 17 mieszkań   z 20 miejscami garażowymi w garażu podziemnym i komórkami lokatorskimi oraz  2 lokale usługowe na parterze od strony ulicy Waryńskiego.

Na każdym piętrze znajduje się po 4 mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchniach od 46 do 77 m2 o zróżnicowanym układzie pomieszczeń. Z dużą ilością okien i balkonami, na wyższych piętrach znajdują się  tarasy.

Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, ul. Waryńskiego jest cichą uliczką co zapewni spokój mieszkańców . Jedocześnie łączy 2 ulice będące dogodnymi dojazdami do wszystkich ważnych miejsc w Centrum miasta i dających wyjazd na osiedla obrzeżne. Znajduje się blisko  dworca PKP i PKS – 900 metrów co pozwoli dotrzeć tam w 11 minut spacerem, blisko radomskiej Katedry na ulicy Sienkiewicza – 400 metrów co pozwoli dotrzeć tam w 5  minut spacerem oraz co najważniejsze Parku Kościuszki, czyli zielonych ,,płuc Radomia’’ które znajdują się po przeciwnej stronie ulicy co wspomniana Katedra. Park daje możliwość rekreacji i relaksu nie tylko rodzinom z dziećmi. Jest też przejściem do  samego Centrum miasta czyli deptaka ul. Żeromskiego z kawiarniami i restauracjami.

Apartamenty Waryńskiego to doskonałe miejsce dla tych którzy szukają cichego spokojnego mieszkania bez rezygnowania z rozrywek i udogodnień centrum miasta.

standard wykończenia

Dla komfortu przyszłych mieszkańców kamienica będzie pobudowana metodą tradycyjną z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów budowlanych, wykończeniowych spełniających obecne normy.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców kamienica będzie objęta monitoringiem całodobowym i będzie posiadała bramę zamykaną na pilota oraz domofony.

Każdy z apartamentów będzie miał co najmniej jedno miejsce postojowe w parkingu podziemnym.

 

 Inwestycja zakończona. Wszystkie mieszkania zostały sprzedane.

 

Zapraszamy do sprawdzenia zdolności kredytowej u doradcy NKU

Sprawdź na stronie jak się umówić: www.nku.com.pl

 

Galeria

Postęp prac budowlanych

Lokalizacja

Apartamenty Waryńskiego

Dane kontaktowe dewelopera

warynskiego@nowemieszkania.radom.pl

Zadzwoń do dewelopera

Ceny m2 mieszkania: 5000 zł - 6000 zł

Za cenę z metra mieszkania od dewelopera, możesz mieć gotowe mieszkanie, na które nie trzeba czekać aż się wybuduje i nie trzeba go wykańczać, bo jest już zrobione. Wprowadzasz się od razu, a jeśli kupujesz inwestycyjnie, to twoja inwestycja zaczyna pracować natychmiast.

Sprawdź co możesz kupić w cenie mieszkania od dewelopera

Chcesz wiedzieć jak zbudować zdolność kredytową na wymarzone mieszkanie?

Raty kredytu