Zapytaj nas jak zapłacić mniej przy zakupie mieszkania +48 574 659 557 biuro@nowemieszkania.radom.pl

Apartamenty Waryńskiego

Apartamenty Magnolia

Dlaczego warto z nami kupić ?

Najczęściej zadawane pytania

opis inwestycji

Apartamenty Waryńskiego to nowoczesny budynek  o strukturze i układzie mieszkań dopasowanym do oczekiwań osób chcących zamieszkać w centrum miasta nie rezygnując z wszelkich udogodnień nowego budownictwa  i ciekawego designu.

Strona internetowa inwestycji:

www.apartamentywarynskiego.pl

biuro sprzedaży: Radom, ul. Żeromskiego 30.

tel : (+48) 794 975 962

W 4 piętrowym kameralnym budynku z windą  znajdzie się 17 mieszkań   z 20 miejscami garażowymi w garażu podziemnym i komórkami lokatorskimi oraz  2 lokale usługowe na parterze od strony ulicy Waryńskiego.

Na każdym piętrze znajduje się po 4 mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchniach od 46 do 77 m2 o zróżnicowanym układzie pomieszczeń. Z dużą ilością okien i balkonami, na wyższych piętrach znajdują się  tarasy.

Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, ul. Waryńskiego jest cichą uliczką co zapewni spokój mieszkańców . Jedocześnie łączy 2 ulice będące dogodnymi dojazdami do wszystkich ważnych miejsc w Centrum miasta i dających wyjazd na osiedla obrzeżne. Znajduje się blisko  dworca PKP i PKS – 900 metrów co pozwoli dotrzeć tam w 11 minut spacerem, blisko radomskiej Katedry na ulicy Sienkiewicza – 400 metrów co pozwoli dotrzeć tam w 5  minut spacerem oraz co najważniejsze Parku Kościuszki, czyli zielonych ,,płuc Radomia’’ które znajdują się po przeciwnej stronie ulicy co wspomniana Katedra. Park daje możliwość rekreacji i relaksu nie tylko rodzinom z dziećmi. Jest też przejściem do  samego Centrum miasta czyli deptaka ul. Żeromskiego z kawiarniami i restauracjami.

Apartamenty Waryńskiego to doskonałe miejsce dla tych którzy szukają cichego spokojnego mieszkania bez rezygnowania z rozrywek i udogodnień centrum miasta.

standard wykończenia

Dla komfortu przyszłych mieszkańców kamienica będzie pobudowana metodą tradycyjną z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów budowlanych, wykończeniowych spełniających obecne normy.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców kamienica będzie objęta monitoringiem całodobowym i będzie posiadała bramę zamykaną na pilota oraz domofony.

Każdy z apartamentów będzie miał co najmniej jedno miejsce postojowe w parkingu podziemnym.

Galeria

Postęp prac budowlanych

Lokalizacja

Apartamenty Waryńskiego

Chcesz wiedzieć jak zbudować zdolność kredytową na wymarzone mieszkanie?

Raty kredytu

Umów się na spotkanie

Umów się na spotkanie online

Polecam

Bartłomiej Guść

Bartłomiej Guść
Bartłomiej Guść

Kontakt

ul. Żeromskiego 30
26-600, Radom

T: +48 574 659 557

biuro@nowemieszkania.radom.pl

Znajdź Nas

Żeromskiego 30

 NoweMieszkania.radom.pl

 

Firma godna zaufania

W 2018 roku nasza firma otrzymała certyfikat ,,Firma godna zaufania’’ wydawany na podstawie badania opinii klientów:

RODO

Napisz Do Nas

Napisz nam jakiego mieszkania szukasz

11 + 13 =

CALL ME
+
Call me!