Osiedle Domków Maków

Apartamenty Magnolia

Dlaczego warto z nami kupić ?

Najczęściej zadawane pytania

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnych i eleganckich domów w Makowie koło Radomia. Na osiedlu znajduje się 9 domków, każdy z nich usytuowany jest  na działce o powierzchni około 900 m2, teren osiedla jest ogrodzony, wjazd na teren po drodze utwardzonej zakończonej z obu stron bramami.

Domy wybudowane według indywidualnego projektu który łączy w sobie  nowoczesność z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Powierzchnia mieszkalna to 143 m2 plus garaż dwustanowiskowy wielkości  38m2. Liczba pokoi 4 plus salon, kuchnia ze spiżarką, dwie łazienki, pralnia, garderoba oraz kotłownia. Dodatkowym atutem jest zadaszony taras o powierzchni ~ 30m2. Budynek wykonany z materiału Suporex H+H, na solidnym fundamencie, ocieplenie to styropian grafitowy 15cm, strop lany najwyższej jakości. Dach pokryty dachówką firmy Creaton z długoletnią gwarancją producenta. Okna energooszczędne, trzyszybowe z trzema uszczelkami renomowanej niemieckiej firmy Schüco. Dom oferowany do sprzedaży w stanie surowym zamkniętym aby każdy miał możliwość wprowadzenia zmian wg indywidualnych życzeń. Istnieje możliwość wykończenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz.

Termin zakończenia prac budowlanych to III kwartał 2022r.

Strona internetowa dewelopera:

deweloper.adamstrans.pl

Galeria

Rzuty

Lokalizacja

Dane kontaktowe dewelopera

Zadzwoń do dewelopera

Ceny domów

Za cenę domu  od dewelopera, możesz mieć gotowy dom, na który nie trzeba czekać aż się wybuduje i nie trzeba go wykańczać, bo jest już zrobiony. Wprowadzasz się od razu, a jeśli kupujesz inwestycyjnie, to twoja inwestycja zaczyna pracować natychmiast.

Sprawdź co możesz kupić w cenie domu od dewelopera

Chcesz wiedzieć jak zbudować zdolność kredytową na wymarzone mieszkanie?

Raty kredytu