Osiedle Domków Kasztanowa Aleja Milejowice

Apartamenty Magnolia

Dlaczego warto z nami kupić ?

Najczęściej zadawane pytania

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnych i eleganckich domów w Milejowicach  koło Radomia.

Osiedle Kasztanowa Aleja łączy uroki zabudowy podmiejskiej , zieleni i spokojną okolicę z  doskonałym dojazdem do centrum miasta i wszystkimi udogodnianiami. W odległość mniej niż 5 minut spacerem  znajduje się przystanek autobusu miejskiego  i sklep.

Na osiedlu znajdzie  się 10 domków piętrowych usytuowanych na działkach o powierzchni od 500 do 700 m2 , teren osiedla ogrodzony, wjazd na teren przez bramę otwieraną na pilota.

Domy budowane będą według  projektu który łączy w sobie  nowoczesność z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Powierzchnia mieszkalna to 143  m2 plus garaż dwustanowiskowy wielkości  34 3m2.  Na parterze zaprojektowana została część dzienna, salon z jadalnią, kuchnia i pomieszczenia gospodarcze : spiżarnia i kotłownia oraz WC . Piętro domu to 4 sypialnie w tym duża główna z garderobą i łazienką oraz łazienka rodzinna.

Budynek budowany  w technologii murowanej (H+H) na solidnym fundamencie, ocieplony, dach z blachodachówki.  Okna energooszczędne, trzyszybowe. Dom oferowany do sprzedaży w stanie deweloperskim.

Przy zakupie na wczesnym etapie budowy jest możliwość wprowadzenie zmian  wg indywidualnych życzeń.

Termin zakończenia prac budowlanych planowany  III kwartał 2023r.

Biuro sprzedaży tel. 794 975 962

Galeria

Rzuty

Lokalizacja

51.420422, 21.075889

Chcesz wiedzieć jak zbudować zdolność kredytową na wymarzone mieszkanie?

Raty kredytu