Osiedle Ogrody

Osiedle Ogrody

Dlaczego warto z nami kupić ?

Najczęściej zadawane pytania

Opis inwestycji

Osiedle Ogrody powstaje przy ulicy Wyścigowej w Radomiu. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstały budynki mieszkalno – usługowe o dwóch członach B-1 oraz B-2. W części budynku B-1 na parterze są usytuowane 2 lokale usługowe. Budynki zostały oddane do użytkowania. Ukończono budowę kolejnego Etapu II o dwóch członkach B-3 i B-4. W budynku przewidziane były mieszkania dwu, trzy, czteropokojowe. O powierzchni od 41 do 106 m2. Pomiędzy członami budynku będzie się znajdować taras w formie “zielonego dachu” Miejsca parkingowe zaplanowano zarówno w garażu podziemnym jak i przed budynkiem.

Trwa budowa ostatniego bloku mieszkalnego.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Aquapark Neptun. Dodatkowo w niewielkiej odległości położona jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1, Przedszkole nr 10 jak również centrum handlowe M1. Obsługę komunikacyjną zapewnia linia autobusowa nr 3 oraz oddalone o kilka minut od osiedla przystanki autobusów nr 11, 19, 21.

Potrzebujesz kredytu na finansowanie? Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skontaktuj się z Doradcą Finansowym: www.nku.com.pl

 

Galeria

Chcesz wiedzieć jak zbudować zdolność kredytową na wymarzone mieszkanie?

Raty kredytu