Osiedle Słoneczne – Kolonia Lesznowola

Apartamenty Magnolia

Dlaczego warto z nami kupić ?

Najczęściej zadawane pytania

opis inwestycji

Osiedle Słoneczne to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowane w miejscowości Kolonia Lesznowola w gminie Lesznowola, w odległości 30 min jazdy samochodem od centrum Warszawy.

Osiedle składać się będzie z 18 domków w zabudowie szeregowej o powierzchni mieszkalnej od 120 m2 do 155 m2, plus powierzchnia garażu, plus 50 m2 powierzchni poddasza do zagospodarowania.

Oryginalny projekt, przestronne pomieszczenia w każdym z domków, plac zabaw dla dzieci na osiedlu, wysoka jakość zastosowanych materiałów, rolety antywłamaniowe w standardzie oraz infrastruktura zamkniętego osiedla stwarza poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla rodzin z dziećmi, bliskość centrum Warszawy pozwala na szybki dojazd do miejsca pracy, szkoły na zajęcia pozaszkolne.

Budynki zostały zaprojektowane w technologii tradycyjnej, murowanej- ściany warstwowe. Budynki o konstrukcji dachu drewnianej – dwuspadowej z lukarnami, kryte dachówką ceramiczną.

Segmenty skrajne na parterze posiadają 3 pokoje o powierzchniach od 9 do 27 m2, kuchnię i łazienkę. Na piętrze usytuowane jest 4 sypialnie o powierzchni od 11 do 20 m2 oraz gabinet o powierzchni 9 m2. W bryle budynku zlokalizowany jest garaż o powierzchni 18 m2.

Segmenty środkowe na parterze posiadają 1 pokój o powierzchni 27 m2, kuchnię i łazienkę. Na piętrze usytuowane jest 4 sypialnie o powierzchni od 9 do 13 m2. W bryle budynku zlokalizowany jest garaż o powierzchni 18 m2.

Przyłącza: energia, gaz, woda

Ogrzewanie: parter – podłogowe, piętro – grzejniki

Sąsiedztwo – zabudowa jednorodzinna, budynki usługowe i tereny zielone

W odległości ok. 1 km  na wschód od inwestycji projektowana jest droga ekspresowa S7 relacji Warszawa – Grójec, wraz z przynależną infrastrukturą techniczną oraz urządzeniem bezpieczeństwa ruchu. W ramach inwestycji powstaną trzy węzły drogowe: „Antoninów”, „Złotokłos” i „Tarczyn Północ”. Wykonane zostaną także urządzenia ochrony środowiska min. zabezpieczenia przeciwhałasowe, przejścia dla zwierząt, urządzenia związane z odwodnieniem drogi. Zakończenie projektu jest planowane na II kwartał 2022r.

Lokalizacja jest dogodna dla dojeżdżających do Warszawy, Piaseczna, Grójca.

Jeśli szukają Państwo komfortowego, bezpiecznego miejsca z dobrym dojazdem do centrum Warszawy dla siebie i swoich bliskich to zapraszamy do biura sprzedaży po szczegóły inwestycji:

Biuro sprzedaży: Tarczyn, ul. Grójecka 9, tel. 532 325 613

Strona WWW: www.osiedlesloneczne.waw.pl

Galeria

Postęp prac budowlanych

Lokalizacja

Osiedle Słoneczna

Chcesz wiedzieć jak zbudować zdolność kredytową na wymarzone mieszkanie?

Raty kredytu

Umów się na spotkanie online