Zapytaj nas jak zapłacić mniej przy zakupie mieszkania +48 574 659 557 biuro@nowemieszkania.radom.pl

Osiedle Słoneczne – Kolonia Lesznowola

Apartamenty Magnolia

Dlaczego warto z nami kupić ?

Najczęściej zadawane pytania

opis inwestycji

Osiedle Słoneczne to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowane w miejscowości Kolonia Lesznowola w gminie Lesznowola, w odległości 30 min jazdy samochodem od centrum Warszawy.

Osiedle składać się będzie z 18 domków w zabudowie szeregowej o powierzchni mieszkalnej od 120 m2 do 155 m2, plus powierzchnia garażu, plus 50 m2 powierzchni poddasza do zagospodarowania.

Oryginalny projekt, przestronne pomieszczenia w każdym z domków, plac zabaw dla dzieci na osiedlu, wysoka jakość zastosowanych materiałów, rolety antywłamaniowe w standardzie oraz infrastruktura zamkniętego osiedla stwarza poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla rodzin z dziećmi, bliskość centrum Warszawy pozwala na szybki dojazd do miejsca pracy, szkoły na zajęcia pozaszkolne.

Budynki zostały zaprojektowane w technologii tradycyjnej, murowanej- ściany warstwowe. Budynki o konstrukcji dachu drewnianej – dwuspadowej z lukarnami, kryte dachówką ceramiczną.

Segmenty skrajne na parterze posiadają 3 pokoje o powierzchniach od 9 do 27 m2, kuchnię i łazienkę. Na piętrze usytuowane jest 4 sypialnie o powierzchni od 11 do 20 m2 oraz gabinet o powierzchni 9 m2. W bryle budynku zlokalizowany jest garaż o powierzchni 18 m2.

Segmenty środkowe na parterze posiadają 1 pokój o powierzchni 27 m2, kuchnię i łazienkę. Na piętrze usytuowane jest 4 sypialnie o powierzchni od 9 do 13 m2. W bryle budynku zlokalizowany jest garaż o powierzchni 18 m2.

 Przyłącza: energia, gaz, woda

 Ogrzewanie: parter – podłogowe, piętro – grzejniki

 Sąsiedztwo – zabudowa jednorodzinna, budynki usługowe i tereny zielone

W odległości ok. 1 km  na wschód od inwestycji projektowana jest droga ekspresowa S7 relacji Warszawa – Grójec, wraz z przynależną infrastrukturą techniczną oraz urządzeniem bezpieczeństwa ruchu. W ramach inwestycji powstaną trzy węzły drogowe: „Antoninów”, „Złotokłos” i „Tarczyn Północ”. Wykonane zostaną także urządzenia ochrony środowiska min. zabezpieczenia przeciwhałasowe, przejścia dla zwierząt, urządzenia związane z odwodnieniem drogi. Zakończenie projektu jest planowane na 04.2021r

Lokalizacja jest dogodna dla dojeżdżających do Warszawy, Piaseczna, Grójca.

Jeśli szukają Państwo komfortowego, bezpiecznego miejsca z dobrym dojazdem do centrum Warszawy dla siebie i swoich bliskich to zapraszamy do biura sprzedaży po szczegóły inwestycji:

Biuro sprzedaży: Tarczyn, ul. Grójecka 9, tel. 532325613

Strona WWW: www.osiedlesloneczne.waw.pl

Galeria

Postęp prac budowlanych

Lokalizacja

Osiedle Słoneczna

Chcesz wiedzieć jak zbudować zdolność kredytową na wymarzone mieszkanie?

Raty kredytu

Umów się na spotkanie online

Polecam

Bartłomiej Guść

Bartłomiej Guść
Bartłomiej Guść

Kontakt

ul. Żeromskiego 30
26-600, Radom

T: +48 574 659 557

biuro@nowemieszkania.radom.pl

Znajdź Nas

Żeromskiego 30

 NoweMieszkania.radom.pl

 

Firma godna zaufania

W 2018 roku nasza firma otrzymała certyfikat ,,Firma godna zaufania’’ wydawany na podstawie badania opinii klientów:

RODO

Napisz Do Nas

Napisz nam jakiego mieszkania szukasz

5 + 12 =

CALL ME
+
Call me!