Wars i Sawa

Wars i Sawa

Dlaczego warto z nami kupić ?

Najczęściej zadawane pytania

Opis inwestycji

Wars i Sawa to nowe mieszkania powstające w Radomiu przy ul. Warszawskiej. W ramach inwestycji powstał zespół 2 nowoczesnych budynków wielorodzinnych (budynek A z usługami w parterze) z garażami podziemnymi i miejscami parkingowymi terenowymi zrealizowany w dwóch etapach.  I etap realizacji inwestycji to budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze i garażem podziemnym (budynek A). Budynek posiada pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. W części nadziemnej budynku znajdują się 3 lokale usługowe (na parterze) oraz 20 mieszkań. Ten etap został zrealizowany . Rozpoczęły się prace nad  II etapem (budynek B) w którym będą 32 mieszkania głównie 2 i 3 pokojowe o powierzchniach od 45 do 90 m2.

Teren inwestycji położony jest w pobliżu terenów zielonych oraz miejsc sportu i rekreacji. W pobliżu terenu inwestycji znajdują się obiekty infrastruktury ułatwiającej mieszkańcom codzienne funkcjonowanie (szkoły, punkty usługowo-handlowe w tym nowa siedziba sądu i prokuratury, ośrodki zdrowia, kościół, przystanki komunikacji publicznej umożliwiającej szybki dojazd do innych części miasta).

Zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń 574 659 557 Wynegocjujemy dla Ciebie najkorzystniejsze warunki przy zakupie mieszkania.

 

Zapraszamy do sprawdzenia zdolności kredytowej u doradcy NKU

Sprawdź na stronie jak się umówić: www.nku.com.pl

Galeria

Chcesz wiedzieć jak zbudować zdolność kredytową na wymarzone mieszkanie?

Raty kredytu