Zapytaj nas jak zapłacić mniej przy zakupie mieszkania +48 574 659 557 biuro@nowemieszkania.radom.pl

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli szukają Państwo mieszkania na pierwotnym lub na rynku wtórnym warto najpierw zgłosić się do nas.

Rynek pierwotny i wtórny - W CZYM POMAGAMY ?

Jeżeli szukają Państwo mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym warto najpierw zgłosić się do nas. Przeprowadzimy Państwa przez całą transakcję:

  • Sprawdźimy Państwa zdolność kredytową
  • Razem poszukamy dostępnych na rynku nieruchomości
  • Określimy jaki może być maksymalny koszt mieszkania
  • Bedziemy uczestniczyć w spotkaniu ze sprzedającym nieruchomość, wspierając Państwa w tych rozmowach
  • Zorganizujemy akt notarialny u sprawdzonego notariusza
  • Pomożemy przy ewentualnym przepisaniu liczników

 Proponujemy Państwu wsparcie na każdym etapie zakupu!

Czym jest rynek pierwotny i rynek wtórny?

Rynek pierwotny oznacza mieszkania sprzedawane przez deweloperów, spółdzielnie mieszkaniowe lub osoby prywatne zajmujące się wznoszeniem bloków mieszkalnych i domów.

Rynek wtórny oznacza mieszkania i domy sprzedawane przez właścicieli mieszkań używanych.

Dlaczego działamy tylko w Twoim interesie ?

Reprezentując tylko interesy kupującego działamy odmiennie od typowej agencji nieruchomości, która przede wszytskim reprezentuje interesy strony sprzedającej nieruchomość. Nie można uczciwie reprezentować jednocześnie strony sprzedającej i kupującej. Dlatego działamy tylko w  interesie strony kupującej, dbając o to by transakcja zakupu nieruchomości była jak najbardziej satyfakcjonująca i bezpieczna dla naszych klientów.

Czy szukamy mieszkań na rynku wtórnym?

Tak, pomagamy znaleźć mieszkanie lub dom, który spełnia oczekiwania naszych klientów.

Pomoc w odbiorze technicznym mieszkania Od Dewelopera

Chcą być Państwo pewni, że lokal do którego klucze odbieracie jest wykonany zgodnie z planami jakie widzieli Państwo w biurze dewelopera i standardem do którego się zobowiązał?

Rzetelnie i dokładnie sprawdzimy dla Państwa  stan techniczny mieszkania  – od dewelopera  – sprawdzając dla Państwa wszystkie istotne parametry.

pOMOC PRZY kredYCIE

ILE TO KOSZTUJE?

Specjaliści Kredytowi NKU oferują bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu. Zaczynając od sprawdzenia zdolności kredytowej, przez przyjęcie wniosku kredytowego aż do udzielenia kredytu przez bank. Chcesz wiedzieć więcej – odwiedź stronę NKU.

W jakim celu bada się zdolność kredytową?

Znając swoją zdolność kredytową wiemy do jakiej ceny możemy szukać mieszkania na rynku. Skupiamy się wtedy tylko na nieruchomościach na które możemy uzyskać finansowanie. Chcesz wiedzieć więcej – odwiedź stronę NKU.

Ile trwa procedura kredytowa?

Z reguły czas oczekiwania to około miesiąca. Każdy „przypadek” jest precyzyjnie weryfikowany przez Specjalistę Kredytowego, trudno określić dokładny czas. Wszystko zależy od kwoty kredytu, zdolności kredytowej oraz warunków udzielania kredytu. Chcesz wiedzieć więcej – odwiedź stronę NKU.

Co jeśli złożony jest już wniosek o kredyt?

Wniosek o kredyt nie jest umową kredytową, więc w każdej chwili można wycofać się z niego bez konsekwencji.

Czy warto skorzystać z dopłaty MDM?

To wszystko zależy od sytuacji w jakiej Pan/i się znajduje. Na spotkaniu Specjalista Kredytowy przedstawia klika możliwości tak aby wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie kredytowe. Chcesz wiedzieć więcej – odwiedź stronę NKU.

Klienci mieszkający za granicą

Klienci mieszkający za granicą

Jeśli mieszkasz za granicą możemy reprezentować Cię przed deweloperem lub sprzedającym mieszkanie na rynku wtórnym za pomocą pełnomocnictwa. Dzięki niemu, możemy zarezerwować mieszkanie lub podpisać w Twoim imieniu umowę przedwstępną.

Rozmowa online - Klienci mieszkający za granicą lub w innym mieście

Jeśli mieszkasz za granicą lub w innym mieście i chciałbyś porozmawiać online na temat zakupu nieruchomości, zdolności kredytowej.

Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie z prośbą o rozmowę online (np. Skype). Ustalimy termin spotkania. Zobaczymy się na ekranie komputera.

Nowe mieszkania i domy

Mieszkania jak nowe

Zapytaj Naszego eksperta

7 + 8 =

CALL ME
+
Call me!