Zapytaj nas jak zapłacić mniej przy zakupie mieszkania +48 574 659 557 biuro@nowemieszkania.radom.pl

Dlaczego warto z nami kupić ?

Zapraszamy

Umów się do naszego biura w Radomiu

ul. Żeromskiego 30. tel. +48 574 659 557

Spotkanie z nami jest całkowicie bezpłatne

W jednym miejscu możemy porozmawiać wstępnie o ofercie dostępnych mieszkań i domów w Radomiu bez konieczności umawiania się na spotkania w biurach sprzedaży różnych deweloperów. Oszczędzając czas przeanalizujemy rynek by wspólnie z Państwem znaleźć i ewentualnie zarezerwować mieszkanie najbliższe Państwa indywidualnym oczekiwaniom.

Sprawdźmy razem dostępność poszczególnych mieszkań – obejrzyj i omów ze specjalistą rzuty wybranych nieruchomości, dowiedz się co można w nich zmienić.

Możemy też sprawdzić na miejscu ze Specjalistą Kredytowym jaki kredyt możecie Państwo uzyskać i jakie będą jego wstępne warunki.

Pomagamy kupić mieszkanie na odległość, reprezentując klientów w kontakcie z deweloperem. Oferta dla osób mieszkających za granicą lub w innym mieście w Polsce zainteresowanych kupnem mieszkania na potrzeby własne lub na wynajem

Na Państwa życzenie możemy pomóc w negocjacji warunków transakcji z deweloperem – cena, dopasowanie jej do poziomu MDM, zmiana układu pomieszczeń

Możemy pomóc w odbiorze technicznym nowych mieszkań, by byli Państwo pewni, że to co jest w prospekcie wydawanym przez dewelopera: metraż, tynki i inne zastosowane materiały – faktycznie się tam znajduje

Możemy polecić Państwu sprawdzone ekipy remontowe z gotowymi pakietami cenowymi rozwiązań na rynku pierwotnym dopasowanymi do oczekiwań i możliwości kupującego mieszkanie – zapewniamy wolne terminy.

Możemy też dla Państwa zaaranżować bezpłatne spotkanie z projektantem wnętrz.

Dla tych z Państwa, którzy zastanawiają się nad zaletami wyboru rynku pierwotnego i rynku wtórnego, omówimy na spotkaniu różnice w kosztach zakupu i utrzymania takich nieruchomości – łatwiej podejmą Państwo decyzje co kupić.

Najczęściej zadawane pytania

Nowe Mieszkania i Domy

Zapytaj Naszego eksperta

4 + 2 =