Apartamenty Panorama

Apartamenty Magnolia

Dlaczego warto z nami kupić ?

Najczęściej zadawane pytania

opis inwestycji

Apartamenty Panorama to nowoczesny projekt obejmujący budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi.

W pierwszym 5 piętrowym  budynku zaplanowano  34 mieszkania o powierzchniach od 40 do 87 m2 oraz garaż podziemny i komórki .   Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony lub tarasy.

Forma architektoniczna projektowanych budynków zachowana w stylu nowoczesnym, nawiązuje skalą oraz wykończeniem do istniejącej sąsiedniej zabudowy. Zastosowanie dużej ilości przeszkleń pozwoliło nadać lekkości projektowanej bryle.
Bryła budynków oraz ich usytuowanie względem stron świata i sąsiedniej zabudowy, minimalizuje zjawisko zacieniania i ograniczenia dostępu światła słonecznego do pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt.

Planowany termin kończenia 1 etapu to IV kwartał 2025 roku.

Zapraszamy do sprawdzenia zdolności kredytowej u doradcy NKU

Sprawdź na stronie jak się umówić: www.nku.com.pl

Galeria

Dane kontaktowe dewelopera

Zadzwoń do dewelopera

Ceny m2 mieszkania: 7500- 8800 zł

Za cenę z metra mieszkania od dewelopera, możesz mieć gotowe mieszkanie, na które nie trzeba czekać aż się wybuduje i nie trzeba go wykańczać, bo jest już zrobione. Wprowadzasz się od razu, a jeśli kupujesz inwestycyjnie, to twoja inwestycja zaczyna pracować natychmiast.

Sprawdź co możesz kupić w cenie mieszkania od dewelopera

Chcesz wiedzieć jak zbudować zdolność kredytową na wymarzone mieszkanie?

Raty kredytu